3 Temmuz 2008 Perşembe

gündem

Dün aklıma gelen ihitmal meğer birileri tarafından zaten planlanmış. Aman Allah'ım, bu adamlar çıldırmış. Düğmeye 7 temmuzda basacaklarmış. İnsanın kanını donduran gelişmeler bunlar. Bakın neler yapacaklarmış:

İddiaya göre aramalarda ele geçirilen belgelerde, "yaz döneminde" darbe için kaos ortamı yaratma hazırlığını ortaya çıkarıldı. Gizli yapılanma, 7 Temmuz'da verecekleri startla, 40 ilde ADD aracılığıyla izinsiz mitingler düzenleyecek, buralarda polis ve halk karşı karşıya getirilerek, silahlı çatışma ortamları yaratılacaktı. Örgütteki gazeteciler yapacakları yayınlarla toplum üzerinde "buhran" ortamı yaratacak, sabıkalı "sahte Yeşil" Osman Gürbüz liderliğinde Jİ- TEM ve itirafçılardan kurulacak 30 kişilik özel ekip ise cinayetler işleyecekti. ATO Başkanı Sinan Aygün ülke ekonomisinin kötüye gittiği yönünde açıklamalar yapacak, hatta AKP'ye alternatif bir parti oluşumu sağlayacaktı.
Yaratılan bu kaos ortamında da "yaz darbesi" için düğmeye basılacaktı. 7 Temmuz günü 40 ayrı ilde Atatürkçü Düşünce Derneği'nin şubeleri aracılığıyla "Yargıya Sahip Çık" adıyla izinsiz mitingler düzenlenecekti. Böylelikle polis ve halk karşı karşıya getirilerek, arbede ile silahlı çatışma ortamları yaratılacak. Bu olaylar halk isyanına dönüştürülecekti. (Sabah Gazetesi)

Bu "sahte yeşil Osman Gürbüz", kendi öz kardeşini ve abisini gözünü kırpmadan katleden bir cani imiş. Varın gerisini siz hesap edin. Önce kendileri gibi düşünen insanları meydanlara toplayacaklar, sonra karışıklık çıkınca rastgele ateş açılacak, ölen öldüğü ile kalacak. "Olur mu canım?" demeyin, yapar bu caniler.

Şovmen Sinan'a ne demeli? Adamın evindeki iki kasanın birinden 3 milyon euro çıkıyor. Kendisi Türk milliyetçisi olduğundan yabancı paraları toplayıp imha etmek için biriktiriyor, en sonunda tüm dünyada sadece YTL kalsın diye uğraşıyordur(!) herhalde. Vay anasını sayın seyirciler. Bu günleri de mi görecektik.

Yahu ben aslında bu tür konularla blogumu kirletmek istemiyorum. Hayatın sevgiye dair yönünden pencere açmak niyetim ama öyle gelişmeler yaşanıyor ki değinmemek mümkün değil. Kanıma dokunuyor açıkçası. Allah güzel ve yalnız ülkemi her türlü kötülükten korusun. Vesselam...

Hiç yorum yok: